Aktualności

PROMOCJA LPG

Instalacja LPG Sekwencyjna
Już od 2000zł

>> więcej

Zapraszamy Do sklepu internetowego

>> więcej

Produkty Specjalistyczne AMBERSIL

>> więcej

DEXOS 2

 dexos2™

Mobil dostawcą olejów z licencją dexos2™ 

Mobil, dostawca środków smarnych w Polsce, opracował oleje silnikowych tak, aby spełnić wszystkie wymagania silni...>> więcej

Czy wiesz że?

Nazwa Mobil, stworzona na bazie dwóch nazw firmowych: Mobilgas i Mobiloil, została oficjalnie użyta 15 czerwca 1934 roku.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.


Mobil Delvac

Witamy


Jeżeli szukasz najlepszych środków smarnych, oraz profesjonalnego godnego zaufania dostawcy to bardzo
dobrze trafiłeś.
W 1994 roku podpisaliśmy pierwszą umowę z Mobil Oil Poland Sp. z o.o. i otrzymaliśmy certyfikat
Autoryzowanego Dystrybutora środków smarnych Mobil.

W 2011 roku odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do sprzedaży najwyższej jakości oleje i smary TEXACO, wyprodukowane z zastosowaniem innowacyjnej technologii ISOSYN

Bez względu na to, czy szukasz olejów silnikowych do samochodów osobowych i dostawczych,
olejów do wysokoobciążonych silników pojazdów ciężarowych,czy przemysłowych środków smarnych,
możesz być pewien, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by dobrane produkty TEXACO i Mobil spełniły Twoje oczekiwania. Nieustanne badania i rozwój środków smarnych TEXACO i Mobil mają na celu utworzenie nowych produktów i rozwiązań,tak aby sprostać wymaganiom i potrzebom klientów.
W celu doboru najlepszego środka smarnego do swojego samochodu skorzystaj z narzędzia doboru oleju.

Doskonałej jakości oleje i smary TEXACO i Mobil

Najwyższej jakości oleje i smary TEXACO i Mobil zostały opracowane przy ścisłej współpracy z producentami pojazdów i ich części (OEM). Są to środki smarne:

  • Wszechstronnie sprawdzone w warunkach laboratoryjnych i eksploatacyjnych,
  • Stworzone, aby spełniały i niejednokrotnie przekraczały, najnowsze standardy i normy branżowe oraz wymagania producentów,
  • Stale udoskonalane w celu zapewnienia doskonałych osiągów,
  • Niezwykłej jakości syntetyczne oleje i smary przeznaczone do najbardziej wymagających zastosowań.

Dostarczamy oleje silnikowe i smary, zawsze gdy ich potrzebujesz

Jako dystrybutor i dostawca produktów TEXACO i Mobil posiadamy specjalnie przystosowany magazyn mogący pomieścić duże zapasy olejów i smarów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie realizować zarówno małe, jak i duże zamówienia naszych klientów. Posiadamy własny park samochodowy zapewniający elastyczność dostaw. Umożliwiamy również odbiór bezpośredni z naszego magazynu.

Serwis oleju

Bargieł Braders Plus nie tylko zapewnia odpowiadające Twoim potrzebom wysokiej jakości oleje i smary, ale również oferuje całą gamę usług związanych ze środkami smarnymi, w tym monitoring stanu oleju, rozwiązania w zakresie składowania oleju, przeglądy i szkolenia. Dzięki temu możesz skoncentrować się na swojej działalności, podczas gdy my zajmiemy się Twoimi potrzebami w zakresie silnikowych i przemysłowych środków smarnych.

Sprzedaż olejów i smarów oraz pomoc techniczna

Zatrudniamy zespół złożony z doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników sprzedaży i pomocy technicznej, którzy spełniają wysokie wymagania w zakresie obsługi klienta oraz wiedzy o olejach i smarach TEXACO i Mobil. Nasi pracownicy chętnie pomagają i oferują rozwiązania dla wielu problemów dotyczących smarowania w każdej aplikacji.

Zapewniamy idealne rozwiązania potrzeb związanym ze smarowaniem pojazdów i maszym w w oparciu o najwyższej jakości produkty smarne TEXACO i Mobil wsparte profesjonalną obsługą klienta.

Linia